Чому Порошенко просуває ГРУшників у званнях

фото: Ukranews.com

Петро Порошенко надав звання генерала-полковника 38-річному Василю Бурбі, який тепер очолюватиме ГУР Міноборони України (колишнє ГРУ). На цій посаді він замінить Валерія Кондратюка, що знаходиться у званні генерал-лейтенанта. Останній же, тепер призначений заступником глави АП України.

Як повідомляється, Бурба прославився своїми операціями проти диверсантів на Донбасі. Порошенко переконаний, що за останні пару років управління розвідки стало працювати набагато успішніше. Можна також відзначити позитивні зрушення у співпраці військових розвідників та іншими силовиками, наприклад з СБУ. До думки Президента з даного питання приєднується також Дмитро Тимчук, який координує “Інформаційний спротив”.

У березні 2014-го року Валерій Віталійович Кондратюк керував департаментом контррозвідки й запросив на службу Василя Бурбу, що подавав надії. Як з’ясувалося, він не помилився. Після цього незабаром на Херсонщині був захоплений росіянин, Роман Філатов, який виявився офіцером ГРУ Росії. Тимчук вважає, що ці дві події пов’язані між собою. Також Дмитро заявляє про розкриття великої агентури ГРУ в Криму.

Василь Бурба займався з 2014-го року координацією оперативних груп Служби Безпеки країни. За проведення багатьох успішних операцій проти бойовиків, Бурбу нагородили орденом Богдана Хмельницького II ступеня та він отримав заслужене звання генерал-майора. Сьогодні ж ця людина стала генерал-полковником і очолила колишнє ГРУ.

Однак, з таким підвищенням не усі у суспільстві згодні. Наприклад, Андрій Портнов, колишній власник каналу «NewsOne», вважає біографію Бурби, м’яко кажучи, неоднозначною. Коментуючи присвоєння Президентом нового звання Василю Васильовичу, Андрій жартома запитує: «А що ж йому треба було? Сержанта присвоїти?”.

Далі він пояснює, що «внесок» Бурби в Революцію Гідності, був зроблений у 2014-му році взимку під час операції «Бумеранг», коли ГРУшник Бурба здійснював протидію активістам Майдану, блокуючи дороги при в’їзді в столицю, та забезпечував безперебійний рух транспорту силових структур. Також Бурба був відповідальний за залучення підрозділів біологічного та хімічного захисту.

Портнов в кінці іронізує та пропонує присвоїти людині, яка завжди «добре справлявся зі своєю роботою, надати звання маршала й присвятити це до п’ятої річниці Майдану”.

Насправді, цілком можливо, що просто існують такі люди, які можуть просто добре робити свою справу, незалежно від того, на кого вони працюють і які ідеї реалізують.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*