Рабинович: причетності РФ до пожежі на Ічнянських складах немає

фото: Jizn.info

Вадим Рабинович, який очолює партію «За життя» в українському парламенті, висміяв заяви низки політиків та силовиків щодо причетності РФ до вибухів на Шостому арсеналі МО України.

Під час телевізійного ефіру він різко розкритикував те, що вже «через п’ять хвилин» після новини про вибухи та пожежу розглядалися лише версії про загони диверсантів або БПЛА. Рабинович висловив сумнів в цих версіях, підкреслюючи, що й досі не знайдено жодних слідів диверсійної діяльності. Він перерахував всі гучні інциденти пожеж на військових складах, риторично запитуючи, чи до кожного з них причетні диверсанти з РФ.

Парламентарій також нагадав про ще чотири військових арсеналі Міноборони України, які, за його думкою, знаходяться «у зоні ризику».

Нагадаємо, що 9 жовтня цього року в Ічнянському районі Чернігівщини на території військових складів Шостого арсеналу відбулася пожежа та подальша тривала детонація боєприпасів.

Через пожежу та вибух знищено значну кількість боєприпасів та постраждав житловий фонд розташованих навколо населених пунктів. Була проведена масова евакуація місцевих жителів з метою збереження їх життя.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*