Голова МЗС зустрівся з генсеком НАТО

фото: atn.ua

Міністр закордонних справ Клімкін зустрівся з Генеральним секретарем Північноатлантичного Альянсу Єнсом Столтенбергом у Брюсселі. В ході зустрічі обговорювалися питання про роботу комісії Україна – Альянс, а також питання щодо надання допомоги українській владі у питанні зберігання боєприпасів. Дані відомості розмістила місія держави при блоці в своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер». Крім цього, в повідомленні зазначили, що на зустрічі приділили увагу й питанню безпеки, як держав-членів Альянсу, так й України. В рамках даної теми були порушені проблеми безпеки в акваторії Чорного та Азовського морів.

В рамках зустрічі український міністр звернувся з проханням до військового блоку про активізацію трастових фондів Альянсу, які повинні посприяти у посиленні безпеки українських складів з боєприпасами. Гостра необхідність у таких діях насамперед зумовлена останніми подіями на Чернігівщині, де загорівся склад з боєприпасами.

Крім питань безпеки була порушена тема Угорщини, яка всіляко блокує роботу української сторони з Північноатлантичним Альянсом. На думку Генерального секретаря НАТО, для того, щоб вирішити дану проблему Києву в першу чергу необхідно налагодити відносини з Угорщиною та забезпечити реалізацію прав нацменшин.

Зазначимо, що на сьогоднішній день Будапешт продовжує блокувати зустрічі Києва та НАТО. Сам конфлікт між двома державами стався через український Закон про мову, відповідно до якого права національних меншин в освітній сфері істотно звужуються.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*