Омелян: потрібно терміново реконструювати аеропорт у Дніпрі

фото: Zptown.in.ua

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що міжнародний аеропорт в Дніпрі давно потребує якісного оновлення. Як варіант розв’язання проблеми він запропонував направити частину державного фінансування на будівництво злітно-посадкової смуги в даному аеропорту.

Омелян підкреслив, що якщо з бюджету будуть виділені необхідні кошти, то будівництво злітно-посадкової смуги планують завершити до кінця 2019 року. Згідно з найоптимальнішими прогнозами, вона буде запущена в експлуатацію вже в першій половині 2020 року. На думку Омеляна, за вказаний період з’явиться можливість провести якісну реконструкцію аеропорту, що в майбутньому призведе до загального збільшення пасажиропотоку.

За словами Омеляна, частина зобов’язань по оновленню аеропорту «Дніпропетровськ» на себе візьме приватний інвестор, який займеться будівництвом нового терміналу. Термін завершення даних робіт також розраховано на 2020 рік. Потенційним інвестором є український бізнесмен Олександр Ярославський. Раніше він займався реконструкцією інших аеропортів України, зокрема «Харкова».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*