Командор ВМС США: миротворці – марна організація

фото: Ua.today

В ході спілкування з журналістами Ukrlife.TV Гаррі Табах, командор ВМС США у відставці, заявив, що миротворчі сили ООН давно зжили себе й не здатні врегулювати будь-який конфлікт. Він підкреслив, що миротворці є марним озброєним формуванням, а сама ООН – величезною бюрократичною організацією, яка функціонує на основі корупційних схем.

На думку Табаха, при вирішенні конфлікту на Сході України не варто покладатися на миротворчі сили ООН. Він зазначив, що історія не знає прецеденту, коли ООН вдалося врегулювати хоча б один конфлікт. Як приклад Табах привів Югославію, Абхазію та конфлікт між Ізраїлем й Ліваном.

На думку командора, відправляючи свої миротворчі контингенти в гарячі точки ООН кожен раз демонструвала власну недієздатність та безпорадність. Для точного опису свого ставлення до діяльності ООН Табах використав вираз «useless nobody», що в перекладі на українську означає «марне ніщо».

Табах зазначив, що ООН давно вже не приносить користі світовій спільноті, проте продовжує залишатися бюрократичною структурою, яка «викачує величезні фінансові ресурси».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*