Завод ж/б конструкцій в Запоріжжі мають намір пустити з молотка

фото: 1news.zp.ua

Завод залізобетонних конструкцій, що розташований у Запоріжжі, наразі знаходиться в досить тяжкому становищі. Саме це й стало причиною для його продажу, при цьому, зазначається, що завод збираються розпродати по частинах. На даний момент всі працівники заводу перебувають у відпустках, а власники ніяк не можуть вирішити суперечки у судах. Водночас, місцева преса повідомляє, що завод має велику кількість замовлень, сума яких складає не один мільйон гривень. Підприємство наразі має не тільки замовлення, але й перспективу, та його все одно хочуть розпродати.

Ще у 2004 році керівництво підприємства прийняло рішення про відкриття кредиту в «АвтоЗАЗбанку», вже через три роки підприємство вклало понад сімнадцяти мільйонів для закупок реакторів, які призначені для роботи із сухими будівельними матеріалами. Зазначимо, що все майно підприємства було закладено як заставу. Та вже незабаром після цього, розпочалася глибока світова криза, через яку у заводу з’явилось багато заборгованостей. Вже до 2012 року чисельність боргів підприємства зросла до тридцяти мільйонів. Водночас, Альфа-Банк, який надавав кредити підприємству, допустив незаконний напад при проведенні процедури банкрутства.

Трохи пізніше, Альфа-банк зміг переоформити на себе управління декількома фірмами, які входили у підпорядкування підприємству. Зараз же банк повністю контролює завод та має можливість продавати його по частинах. На думку експертів, в загальній складності прибуток від продажу заводу може перевищити сорок п’ять мільйонів гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*