Коломойський покинув Швейцарію та влаштувався в Ізраїлі

фото: Ua.news

Один з джерел з близького оточення українського бізнесмена Ігоря Коломойського інформує, що олігарх переїхав зі Швейцарії в Ізраїль. Дане рішення було й спланованим, й спонтанним одночасно. Джерело підкреслило, що після того, як у Великобританії судовим рішенням під арешт потрапила частина майна бізнесмена, він вже чітко розумів, що йому належить пройти через ланцюжок змін.

Крім цього, Коломойський чітко розумів, що йому доведеться покинути Європу, однак він всіляко відтягував цей момент. Водночас, олігарх не дуже хотів залишати європейські країни, але чітко розумів, що ізраїльська влада досить рідко видає євреїв владі іншої країни.

Одночасно з цим відзначається, що після того, як бізнесмен Шульман подав запит у ФБР, Коломойському та його сім’ї в Женеві загрожувала небезпека. Зазначимо, що ще у 2007 році Шульман звернувся в суд Великобританії та звинуватив Коломойського та Боголюбова в тому, що вони вкрали у нього близько півмільйона гривень, а також обманювали його з початку їх спільної роботи з 2000 року.

Однак британський суд так й не прийняв позитивного рішення в даному зверненні, та Шульман прийняв рішення звернутися за допомогою до американців. Він повідомив, що Коломойський відмивав вкрадені кошти в Сполучених Штатах. Відзначимо, що в олігарха є велика кількість нерухомості в США, тому американська влада одразу відреагувала та звернулася до швейцарської влади з проханням видати їм українського бізнесмена.

Відзначається, що зараз олігарх влаштувався в Ізраїлі та забрав туди частину своїх людей. Однак водночас, він не став закривати свій офіс у Швейцарії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*