У ФРН достроково звільнили ув’язненого, який брав участь у теракті в США

фото: Dw.com

Німецьке інформвидання «DW» повідомляє, що у ФРН достроково випустили з в’язниці Муніра аль Мотасадека – першого ув’язненого у справі про масштабні терористичні акти на території Сполучених Штатів. Його засудили до тюремного ув’язнення терміном на п’ятнадцять років ще у 2007 році. При цьому, в процесі проведення слідчих дій співробітникам правоохоронних структур вдалося підтвердити зв’язок екс-ув’язненого з німецькими терористами з Аль Каїди. Нагадаємо, що члени цього угруповання здійснили терористичну атаку одинадцятого вересня на території Сполучених Штатів.

Повідомляється, що відразу після виходу з місць позбавлення волі, колишнього ув’язненого повинні вислати на територію Марокко. При цьому відзначається, що він не зможе приїхати на територію ФРН протягом сорока п’яти років, аж до 2064 року.

Видання підкреслює, що Муніра аль Мотасадека засудили до тюремного ув’язнення за те, що він сприяв діяльності пілотів, які перебували в літаку під час теракту. Перебуваючи на території ФРН, колишній ув’язнений допомагав розв’язувати питання особистого та фінансового характеру смертників, тим самим, допомагав приховати факт відсутності терористів в Німеччині. Пізніше екс-ув’язнений визнав той факт, що брав участь у підготовці в одному з таборів терористичного угрупування, який базувався на території Афганістану.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*