З двох «опоблоковців» можуть зняти недоторканність

фото: Golos.ua

Український парламент планує у вівторок, 16 жовтня розглянути питання про депутатську недоторканність Дмитра Колєснікова та Олександра Вілкула, двох членів «Опозиційного блоку».

Олександр Вілкул, який займав губернаторське крісло в Дніпропетровській області в період з 2010 по 2012 роки, підозрюється в земельних махінаціях. Слідчі органи стверджують, що глава регіону віддавав розпорядження про зміну цільового призначення експлуатації низки земельних ділянок Дніпровщини, в тому числі площі, що входили в майно компанії «АРТ ЛЕНД».

Дмитро Колєсніков під час перебування на посаді керівника Агентства держмайна, за версією слідства, скоїв «певні дії», які сприяли відчуженню таких об’єктів нерухомості, як лабораторно-побутовий та виробничий корпуси держпідприємства «НДТІ трубної промисловості імені Я. Ю. Осади».

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій нагадав колегам-парламентаріям, що розгляд питання про недоторканність двох «опоблоковців»-нардепів буде першим на порядку денному.

Нагадаємо, що Генпрокурор України Юрій Луценко ще 25 травня подав у Раду запит про згоду парламенту на притягнення Вілкула та Колєснікова до кримінальної відповідальності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*