Під стінами ВРУ проходить безстрокова акція

фото: Pravda.com.ua

Поки чиновники у Верховній Раді обговорюють «важливі» питання і проблеми в країні, під будівлею зібралися обурені жителі та активісти.

Громадські організації спільно з небайдужими людьми вимагають, щоб депутати остаточно затвердили новий виборчий кодекс. Зокрема, українці хочуть, щоб майбутні вибори нового Президента держави проходили по справедливості, тобто за відкритими партійними списками та без мажоритарних округів.

Варто зазначити, що активісти не вперше влаштовують подібні акції-протести, однак українська влада не прагне почути людей і виконати їх прохання. Саме тому, жителям нашої країни не залишилося нічого іншого, як перекрити всі входи й виходи у Верховну Раду.
Нагадаємо, що законопроект, який передбачає вибори за відкритими списками та скасування мажоритарних округів, обіцяли прийняти ще у 2014 році, але, чомусь пізніше цей закон став не готовий до розгляду і на черговому пленарному засіданні народні депутати про нього не згадували.

Судячи з усього, українським чиновникам не до нових законопроектів, адже вони повним ходом готуються до виборів, зокрема, вони хочуть додати грошей ЦВК, щоб забезпечити кібербезпеку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*