Правоохоронці «не помітили» зрив богослужіння

фото: Golosno.com.ua

На офіційному сайті інформаційно-просвітницького відділу канонічної УПЦ повідомили, що 14 жовтня в Сумах під час богослужіння група невідомих спробувала зіпсувати даний захід. При цьому наголошується, що співробітники поліції, які знаходилися недалеко від процесії, ніяк не вплинули на врегулювання ситуації, а замість цього залишилися байдужими.

У повідомленні йдеться про те, що богослужіння було пов’язане зі святкуванням Покрови Пресвятої Богородиці. У зв’язку з цим на площі зібралася велика кількість вірян (близько 2 тисяч). Однак богослужіння спробувала зірвати група невідомих людей. Вони використовували гучномовець для того, аби заглушити молитовну промову, а також голосно слухали музику. Співробітники правоохоронних органів, які супроводжували процесію, ніяк не відреагували на поведінку порушників.

В Україні на тлі загострення релігійного питання останнім часом не раз виникала ситуація, коли співробітники поліції змушені були мобілізувати свої сили на захист церковних споруд та пам’ятників. Зокрема, 14 жовтня правоохоронці провели профілактичні роботи зі сотнею людей, яких підозрювали в спробі захоплення Києво-Печерської лаври.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

1 Comment

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*