Здоров’я Сенцова на межі виживання

фото: infa.ua

Кремлівський в’язень Олег Сенцов 5 жовтня заявив про закінчення голодування, яке тривало близько півроку. Відразу ж після цього представники російського ФСВП заявили, що дієтологи спеціально для Олега розробили дієту, яка допоможе йому поступово повернутися до нормальної життєдіяльності. Однак його стан погіршився.

Сестра Олега Наталія Каплан розповіла, що він закінчив голодувати тільки тому, що його повинні були почати годувати в примусовому порядку. Тим часом таке довге голодування дуже підірвало його здоров’я й у Сенцова почалися великі проблеми з роботою внутрішніх органів.

За словами Каплан, останні отримані листи від брата наводять на думку, що Олег втратив всяку віру в те, що він вибереться з нинішньої ситуації. Нещодавно написав заповіт, попросив не кидати дітей і вірить в те, що вони зможуть вирости гідними людьми.

Як пише сам Сенцов в листі, на останньому обстеженні у нього виявили аритмію з ішемією, нирки забиті та в будь-який час можуть відмовити, печінка дуже збільшена і почала розкладатися. Також він каже, що проблеми не тільки з кишківником, а й з роботою мозку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*