Угорщина продовжить зовнішньополітичне блокування України

фото: Akcenty.info

Голова угорського зовнішньополітичного відомства Петер Сіярто виступив із заявою, що його країна продовжить блокування засідань в форматі «Україна — Північноатлантичний Альянс».

Сіярто заявив про це на зустрічі зі своїм українським колегою Павлом Клімкіним. Також голова угорського МЗС дорікнув офіційному Києву, що Україна й досі не розглядала рекомендації Венеціанської комісії на тему дотримання прав нацменшин.

В Угорщині, за словами Петера Сіярто, «не побачили прогресу» в діях України.

Нагадаємо, що Угорщина продовжує послідовно виступати проти інтеграції Києва в Північноатлантичний Альянс. Приводом для невдоволення Будапешта послужили «мовні» поправки до Закону про освіту, прийняті Верховною Радою.

Суттєве охолодження дипломатичних відносин між Угорщиною та Україною відбулося після появи в ЗМІ відеозапису, на якому в угорському консульстві на Закарпатті співробітники дипломатичної служби приймають від місцевих жителів «клятву вірності Угорщині», видають пов’язані з отриманням угорського громадянства документи, та інструктують їх не повідомляти українським чиновникам про свій другий, угорський паспорт.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*