Масштабна повінь у Франції

фото: geocenter.info

В цей понеділок потужні дощі у Франції спричинили повінь у південній частині держави. У державі відзначається рекордний рівень води, який востаннє був зафіксований ще в 1891 році. На даний момент, стихія вже забрала життя тринадцяти громадян.

Жителі країни активно діляться фотографіями та відео в соціальній мережі Твіттер. Водночас, найбільші втрати від стихії зазнав департамент Од, який розташовується в південній частині держави. Рівень води в даному регіоні перевищив сім метрів, внаслідок чого вулиці, будівлі та машини опинилися під водою. Одночасно з цим, багато з місцевих жителів досі знаходяться у своїх будинках, оскільки у рятувальних служб відсутня можливість до них дістатися.

Відзначимо, що на даний момент в зоні ризику виявилися ще низка департаментів. В цілому, від стихії постраждали близько п’ятнадцяти населених пунктів. Французька влада прийняла рішення про закриття шкіл та доріг. На даний момент від стихії вже постраждали п’ятеро людей, при цьому чисельність загиблих зросла до тринадцяти осіб. Крім цього, передбачається, що чисельність жертв буде збільшуватися.

Зазначимо, що на південь Франції за один раз обрушилася трьохмісячна норма опадів. При цьому, ситуацію ускладнює й сильний поривчастий вітер, який не дає можливості відходу води. Влада країни вдалася до рішучих заходів, в регіонах оголошено максимальний рівень тривоги, а місцеві жителі підлягають евакуації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*