Туск підготувався до провалу угоди по Brexit

фото: Newslocker.com

Голова Європейської Ради Дональд Туск заявив, що Сполучене Королівство може достроково покинути склад Європейського Союзу, не дочекавшись укладання двосторонньої угоди.

Головний представник ЄС в міжнародній сфері відзначив, що Брюсселю слід підготуватися до такого варіанту розвитку подальших подій. У той же час Туск закликав залучити максимум зусиль, щоб прийти до угоди з Великобританією.

Дональд Туск підкреслив, що готовність Європейського Союзу до сценарію, в якому відсутнє укладення угоди, ні в якому разі не свідчить про те, що не докладається всіх зусиль, які покликані розв’язувати всі питання з Лондоном.

На консультативному референдумі з питання виходу Великобританії зі складу Європейського Союзу, який проводився в червні 2016 року, більшість поданих Її Величності проголосували «так» — 52 відсотків учасників референдуму. Проти виходу голосували 48 відсотків британців.

Процес узгодження всіх питань виходу Британії з ЄС (який отримав назву Brexit), змусив британського прем’єра Терезу Мей у вересні цього року визнати, що переговори з Європейським Союзом щодо Brexit зайшли в глухий кут.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*