СБУ провели обшук у великих зернотрейдерів

фото: informator.news

Керівники великих компаній фондового ринку України поскаржилися на проведення Службою безпеки масових обшуків.

Служба безпеки України у свою чергу стверджує, що проведені низкою компаній згоди укладалися в інтересах фізосіб, які таким чином легалізували доходи на суму більш ніж 100 мільйонів гривень, уникнувши оподаткування.

ІА Finclub, яке оглядає фінансовий сектор нашої країни, отримало підтвердження від чотирнадцяти компаній про проведені у них 11 жовтня обшуки. Обшуки СБУ торкнулися не тільки офісів компаній, але і місця проживання їх керівництва.

Тарас Козак, керівник ІГ «Універ», розповів про «дуже ввічливий» обшук, хоча й прискіпливий, який було проведено співробітниками СБУ у нього вдома та в офісі. Козак підкреслив, що документів у рамках розслідування у нього не знайшли, про що був складений протокол.

Тимур Хромаєв, голова НКЦПФР, висловив своє здивування проведенням обшуків, зазначивши, що біржі впливають на фінансову стабільність в державі.

Ряд співрозмовників Finclub також висловили своє здивування пройшли обшуками, пояснивши, що вони є лише посередниками та не зобов’язані перевіряти подальший шлях облігацій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*