Депутати вимагають звільнити керівника «Укрзалізниці»

фото: Informator.news

Представники «Партії «Відродження» розкритикували політику керівника компанії «Укрзалізниця» Євгена Кравцова й закликали звільнити його, оскільки своєю діяльністю він лише погіршує економічне становище країни. Зокрема, вони відзначили, що підвищення тарифів на вантажоперевезення та скорочення кількості залізничних станцій веде до занепаду галузі.

Депутати «Партії «Відродження» висловили ідею, що в спробах встановити монополію шляхом підвищення тарифів та скорочення кількості вагонів, керівництво «Укрзалізниці» провокує занепад аграрного бізнесу та промисловості. Більш того, це призводить до зростання рівня корупції, оскільки бізнесмени змушені давати хабара, аби отримати у своє використання зерновози. Депутати також наголосили, що політика керівництва «Укрзалізниці» призводить до того, що сотні тисяч співробітників компанії втрачають робочі місця, оскільки йде постійне скорочення кількості залізничних станцій.

Критикуючи діяльність Кравцова, представники «Партії «Відродження» згадали те, що останнім часом «Укрзалізниця» перетворилася на величезний бюрократичний апарат, що нараховує близько 50 департаментів. Крім того, заробітну плату керівництва компанії планують підвищити до 1,8 млн на рік, в той час як рядовим співробітникам платять 9,2 тисячі гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*