«Батьківщина» звинуватила Порошенко у спонсоруванні російської агресії

фото: Golos.ua

Народний депутат України й член партії «Батьківщина» Сергій Власенко заявив, що відсутність належного фінансування на децентралізацію та проведення реформ пов’язана з не грамотною політикою нинішнього Президента. Він зазначив, що значна частина коштів відходить в бюджет Російської Федерації, оскільки деякі підприємства Порошенка продовжують співпрацювати з російськими компаніями.

На думку Власенка, необхідно сформувати бюджет на 2019 рік у такий спосіб, щоб органи місцевого самоврядування могли розраховувати на належне фінансування. Це у свою чергу, призведе до активізації процесу децентралізації. Крім того, Власенко підкреслив важливість зниження рівня корупції, особливо серед політиків, які оточують Президента країни.

Власенко піддав жорсткій критиці той факт, що корпорації, які належать Порошенко, отримують кредити на сотні мільйонів доларів, а для розвитку місцевого самоврядування грошей в бюджеті не можуть знайти. Більш того, нардеп підкреслив, що дані підприємства не тільки отримують величезні кредити під мінімальні відсотки, але ще й співпрацюють з Росією.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*