Мустафа Найєм: Гройсман виділяє занадто багато коштів для агрофірм

фото: Politeka.net

Один з народних депутатів ВРУ Мустафа Найєм у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук відзначає, що низка агрономічних компаній в цьому році отримали підтримку від уряду, сума якої перевищує декілька мільярдів, у той час, як на інші сфери уряд виділив значно менші суми.

При цьому, уряд, головою якого є Гройсман, вже не вперше виділяє необґрунтовано велику суму на розвиток агросфери. Одночасно з цим, парламентарій звертає увагу, що інші сфери уряд фінансує не так інтенсивно. Депутат зазначив, що на ремонт Національного інституту раку уряд виділив близько ста шістдесяти семи мільйонів, у той час, як на будівництво лікувального корпусу «Охматдит» було виділено дев’ятсот тридцять мільйонів.

Для агрокомпаній Гройсман виділяє понад шести мільярдів гривень, що на думку депутата є не просто розкішшю, а злочином. У зв’язку з цим, Комітет з бюджету ВРУ виніс пропозицію про скорочення фінансування агрономічної сфери до двохсот мільйонів гривень для однієї компанії або фірм, у яких один власник.

Сам же функціонер вважає, що частину коштів для агрофірм необхідно перерозподілити на підтримку правоохоронних органів. Таку необхідність він обґрунтовує тим, що робота в правоохоронних органах зараз не користується особливою популярністю серед населення.

Зазначимо, що вже цього тижня у ВРУ можуть розглянути проект щодо держбюджету на наступний рік. При цьому, голова уряду підкреслює важливість раціонального та реалістичного розподілу коштів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*