Низький урожай через добрива Росії, – «Свобода»

фото: News.pn

Представник політичної партії «Свобода» Олександр Аронець у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук інформує, що рівень врожайності в країні знизився до катастрофічних масштабів, фермери залишилися без урожаю. При цьому він підкреслює, що причиною різкого падіння врожайності стали добрива низької якості, які імпортовані із Російської Федерації. Водночас, Аронець зазначає, що аграрії перебувають у розпачі, оскільки вони ще не виплатили заборгованість, яку брали для минулого посіву, а вже необхідно оформляти кредити для нового.

Однак самі аграрії вважають, що причиною низької врожайності стали російські добрива, оскільки в аграріїв, які використовували інші добавки, проблем з урожайністю немає. Аронець зазначив, що у кожного добрива різна країна виробництва, проте всі вони були виготовлені на замовлення російської фірми.

Представник «Свободи» упевнений, що в Росії просто використовували неможливість українських фермерів дістати добрива вітчизняного виробництва. При цьому, наголошується, що в Кабміні раніше заборонили реалізовувати добрива з Російської Федерації, однак постачальники вирішили знехтувати цією постановою. Водночас, він вважає, що дані дії є ретельно спланованими та входять в систему гібридної війни. Обґрунтовує дану тезу блогер тим, що через добрива в небезпеці виявився не тільки урожай, але й чорнозем в цілому.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*