Трамп вимагає від Гондурасу зупинити потік мігрантів

фото: Medium.com

На Twitter-акаунті американського Президента Дональда Трампа з’явилося повідомлення, в якому він закликає владу Гондурасу перешкодити потраплянню мігрантів на територію Сполучених Штатів. Він акцентував увагу на тому, що в разі відмови розв’язувати дану проблему, Гондурас втратить політичну та економічну підтримку з боку США. Трамп підкреслив, що його звернення до влади є не проханням, а вимогою.

Американський Президент зазначив, що «караван людей», який залишив територію Гондурасу, повинен бути повернутий назад. Якщо дана вимога не буде виконана в найближчі терміни, то Гондурас ризикує залишитися без економічної допомоги, і всі американські соціальні програми, що діють на території держави, будуть згорнуті. Зокрема, допомога вимушеним мігрантам.

Раніше повідомлялося, що 15 жовтня на кордоні Гондурасу були зафіксовані масові зіткнення поліції з охочими покинути дану країну й потрапити на територію Сполучених Штатів. Дану акцію назвали «Маршем мігрантів». Згідно з попередніми даними, кордон Гондурасу перетнули близько 3 тисяч чоловік.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*