Над Вінниччиною розбився винищувач Повітряних Сил з офіцером США на борту

фото: Lostarmour.info

Під час проведення навчально-бойового польоту винищувач Су-27УБ зазнав краху та розбився на території Вінницької області.

Інформацію про авіакатастрофу підтвердив й прес-центр МО України. У заяві Міноборони уточнюється, що авіатехніка пройшла ряд необхідних процедур перевірки та відповідала всім технічним вимогам.

Внаслідок аварії загинули двоє членів екіпажу. Су-27УБ впав на землю неподалік від населеного пункту Уланів Хмільницького району Вінницької області.

Літак, що розбився, був учасником багатонаціональних навчань «Чисте небо — 2018», в яких, крім української бойової авіації, брали участь представники ВПС США та інших країн-членів Північноатлантичного Альянсу.

На офіційному сайті Військової прокуратури та на Facebook-сторінці ЗСУ спочатку з’явилася інформація про загибель українського військовослужбовця та офіцера північноамериканської Нацгвардії, але пізніше повідомлення про загибель американця зникла. Спікер ЗСУ (начальник відділу Збройних сил МОУ по зв’язках з громадськістю) Богдан Сеник зробив заяву, що йому невідомо про загибель американського громадянина.

Тим часом у Вашингтоні підтвердили участь свого співвітчизника в польоті, який закінчився крахом. Прес-служба ВПС Сполучених Штатів офіційно не повідомила про загибель свого пілота, однак цю інформацію поширили американські мас-медіа.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*