Акція профспілок спровокувала величезні затори в столиці

112.ua

За повідомленням київських ЗМІ, сьогодні з самого ранку в центрі проводиться громадський захід, присвячений Всесвітньому дню дій за гідну працю. Громадяни вимагають у влади підвищення заробітних плат і субсидій. Відомо також, що в 11 годині у Верховній Раді проходило засідання уряду.

Мітинг розпочався приблизно без двадцяти десять і поки все протікає досить миролюбно, без провокацій. Кілька тисяч мітингувальників пройшли по Хрещатику і прилеглих вулицях. Поліція намагається контролювати потоки авто, але численні затори все одно утворюються.

Хоча не обійшлося і без інцидентів, а саме: депутата від БПП Сергія Капліна невідомою речовиною з неприємним запахом.

З цієї причини змінився маршрут проїзду громадського транспорту. Це торкнулося тролейбусів № 5, 7, 8, 17 і автобусів №24, 62.

Google карти показують велику завантаженість безліч вулиць: Грушевського, Басейної, Костьольної, Шовковичної, Інститутської, бульварах Лесі Українки і Тараса Шевченка. А найскладніша обстановка на Бессарабській площі і на Хрещатику. Пробки є і на мостах Патона, Метро, Південному, Дарницькому. До того ж, на даних ділянках зараз проводять ремонт.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*