В українському прокаті з’явиться фільм про події на Донбасі

фото: Ru.telekritika.ua

У четвер 18 жовтня українські глядачі зможуть оцінити кінострічку Сергія Лозниці «Донбас». Фільм присвячений подіям у Донецькій та Луганській областях, які подані у вигляді комедії. Але при цьому творці кінострічки підкреслюють, що у сюжеті є обґрунтування документальними матеріалами.

Як заявляє сам Лозниця, метою його фільму є розповідь глядачам ситуації на Донбасі та показ того, як війна показується на житті пересічних жителів.

У так званих «ЛДНР» фільм «Донбас» ще до прем’єри викликав критику — на Сході лунали коментарі у «знущанні» кінострічки над трагедією мешканців Донбасу, які на власному попиті відчули жахи озброєного конфлікту.

У комедії знялися багато відомих акторі, у тому числі Георгій Делієв та Наталя Бузько. Операторська робота велася відомим румунським кінематографістом Олегом Муту.

Відзначимо, що на показі кінокартини в рамках фестивалю у французьких Каннах «Донбас» демонструвався у програмі «Особливий погляд» та отримав нагороду «За найкращу роботу режисера».

Місце дії «Донбасу» — територія ОРДЛО. Сюжет містить тринадцять пов’язаних одної з іншою міні-історій. Знімання проводилися на Дніпровщині.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*