Зеленський виділив один з головних мінусів Президентства

фото: Tv.ua

Український комік і можливий кандидат на пост Президента України Володимир Зеленський у новому випуску «Вечірнього Кварталу» висловив ряд думок з приводу Президентства, а також відповідав на запитання глядачів.

Зеленський вважає плюсом наявність у нього юридичної освіти, відсутність досвіду роботи в політичній сфері, а також те, що під час вигулу собаки не потрібно буде за нею прибирати. Мінусом він назвав те, що Президент не може з’являтися на балконі в одних трусах.

На питання про те, чи може в нашій країні людина, вступивши на посаду Президента не красти, Зеленський сказав, що поки що або ніхто не пробував, чи пробували так, щоб ніхто не помітив, але ні в кого не вийшло.

Його друзі й колеги, що беруть участь разом з ним у програмі, які підтримують його як кандидата, зазначили, що якщо українці оберуть Володимира, то над ним самим можна буде познущатися в шоу. Також коміки пожартували, що можна буде придбати ділянку в елітному СМТ Київської області Конча-Заспі задешево.

Тим часом через важку політичну кризу в країні, Володимир Зеленський, який не має політичної програми та партії, за останніми даними соціальних опитувань, займає друге місце в рейтингу кандидатів у Президенти. Він поступається лише Юлії Тимошенко з рейтингом 10.6%, розділяючи друге місце з Петром Порошенком — в обох по 6.5%. Парадоксально, що комік і «технічний» кандидат має підтримку населення, рівну главі держави. Це нонсенс в історії незалежної України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*