Нардеп Богомолець розкритикувала уряд Гройсмана

фото: News.bigmir.net

Депутат Ольга Богомолець, яка очолює парламентський Комітет з питань охорони здоров’я, заявила на своїй Facebook-сторінці, що вона приєдналася до протестів членів профспілок під Кабміном.

За її словами, на численний протест зібралися тисячі робітників МОЗ, представники вугільної промисловості, учасники війни в Афганістані та ліквідатори катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Богомолець розповіла, що учасники протестів піддали критиці роботу Кабміну та особисто його голови Володимира Гройсмана, та цілком погодилася з ними у записі.

Нардеп зазначила, що через те, що Уряд веде державу до катастрофи, в медичній галузі «мізерні» зарплати й зафіксовані борги по ним. Це у свою чергу провокує від’їзд десятків тисяч робітників медичної сфери.

Нинішню ситуацію в медицині Богомолець називає «питанням національної безпеки», але Кабмін не займається проблемами стратегічного характеру, підкреслює нардеп. Профспілки, на її думку, залишаються одним з небагатьох важелів впливу на владу.

У свою чергу Володимир Гройсман, який взяв участь в засіданні Кабміну сьогодні, зазначив, що проект держбюджету на наступний рік є «реалістичним», та гарантує зростання економіки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*