Чим дійсно займаються депутати у Верховній Раді

фото: politeka.net

Новинний інтернет-портал Politeka опублікував докладний звіт про те, як проходять засідання депутатів Верховної Ради, чи всі присутні уважно слухають доповідача біля трибуни, і що одягає жіноча половина парламентаріїв.

Звичайне засідання у ВР, на думку очевидців-журналістів, більше нагадує школу: депутати займаються абсолютно різними справами, практично не слухають те, про що говорить доповідач біля трибуни та всіляко демонструють відсутність інтересу. Найпопулярніша розвага серед парламентаріїв це мобільні телефони та інші гаджети.

фото: politeka.net

Деякі поодинці що-небудь розглядають на екрані свого телефону, інші активно обговорюють з сусідами прочитану в Інтернеті інформацію, сміються та посміхаються. Однак є частина депутатів, які все ж намагаються прислухатися до того, що говорять з трибуни.

фото: politeka.net

На особливу увагу заслуговує зовнішній вигляд жінок-депутатів: одні віддають перевагу тому, щоб приходити на засідання в класичному стилі, інші використовують національні та етнічні символи в одязі (вишиванка).

фото: politeka.net

Нагадаємо, що в серпні поточного року від Регламентного комітету ВР надійшла пропозиція про заборону знімання нардепів без їх згоди. Дана ініціатива була спрямована на обмеження та перешкоджання журналістській діяльності, що є порушенням ст. 171 УК України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*