“Соломоново” рішення Комітету ВРУ

фото: 112.ua

У регламентному комітеті ВРУ сімнадцятого жовтня був розглянутий проект, який передбачає скасування рішення парламенту про звернення до Ради нацбезпеки та оборони щодо введення обмежувальних заходів відносно двох вітчизняних телевізійних каналів «112» та «NewsOne».

В процесі проведення засідання двоє парламентаріїв Олександр Вілкул та Нестор Шуфрич надали відеозапис, на якому чітко видно, що низка функціонерів у процесі голосування щодо постанови, яка передбачає звернення до Ради нацбезпеки щодо введення обмежувальних заходів, вдалися до «кнопкодавства».

У комітеті підкреслили, що при виявленні «кнопкодавства» відповідні заходи повинен вживати спікер ВРУ. Одночасно з цим, цей комітет не має відповідних компетенцій, щоб рекомендувати повторну процедуру голосування. Крім цього, було висловлено точку зору, що постанова про звернення ВРУ до РНБО почала діяти ще в день прийняття – четвертого жовтня. При цьому, не має значення чи підписав голова Ради даний документ.

За підсумками засідання, Комітет прийняв рішення, що ВРУ сама уповноважена вирішувати чи підтримати проект, який передбачає скасування звернення до РНБО з закликом про введення обмежувальних заходів проти двох вітчизняних телевізійних каналів.

Нагадаємо, що раніше в парламенті прийняли рішення про звернення до Ради нацбезпеки та оборони щодо введення обмежувальних заходів проти тих компаній, які входять у підпорядкування двох вітчизняних телеканалів. Зазначається, що на підтримку даної постанови свої голоси віддали двісті двадцять дев’ять функціонерів. При цьому рішуче проти виступив тільки «Опозиційний блок».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*