Кличко продовжує «європеїзувати» Київ

фото: E-news.su

17 жовтня мер Києва Віталій Кличко відвідав відкриття нового в’їзного знака в столицю України. Він зазначив, що українська історія подарувала світові видатних державних діячів, поетів й мислителів, які можуть стати символами міста, що зв’язують минуле та сьогодення. Кличко підкреслив, що встановлення знаків на в’їзді є європейською традицією, а оскільки Київ – це європейське місто, то необхідно впроваджувати подібну практику.

За словами Кличка, найближчим часом гостей столиці зустрічатимуть фігури Ярослава Мудрого та Богдана Хмельницького. Він зазначив, що не планує зупинятися на досягнутому і вже дав українським архітекторам відповідне завдання. Зокрема, перед ними стоїть завдання розробити знаки, які б втілювали велич й багатство історії України. На думку Кличка, обмежуватися лише встановленням букв з назвою міста було б неповагою до української історії.

На даний момент основні в’їзди до Києва прикрашені фігурами княгині Ольги, братів Кия, Щека, Хорива та їх сестри Либідь, а також архангела Архістратига Михаїла.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*