Політолог: чому Тягнибок не бере участі в Президентських виборах

фото: censury.net

Український політолог Кирило Сазонов на своєму Facebook-акаунті залишив повідомлення, в якому похвалив рішення Олега Тягнибока з приводу зняття своєї кандидатури з Президентських перегонів. На думку експерта, той факт, що Тягнибок відмовився від участі у виборах на користь Руслана Кошулинського, який представить об’єднання націоналістичних сил, свідчить про серйозні претензії на перемогу. Сазонов підкреслив, що саме українські націоналісти повинні виступити як альтернатива нинішньому уряду.

Політолог зазначив, що рішення Тягнибока гідно поваги, оскільки він пожертвував власними амбіціями на благо держави та її майбутнього. Саме цього, на думку Сазонова, не вистачає багатьом лідерам провідних українських партій. У зв’язку з цим, політолог робить ставку на об’єднання націоналістів, як політичну силу, здатну дати відсіч РФ.

На думку Сазонова, відмова від участі у виборах з боку Тягнибока є далекоглядним рішенням, оскільки об’єднання націоналістичних сил зможе скласти гідну конкуренцію іншим партіям в ході парламентських виборів і навіть отримати більшість місць в парламенті.

Користувачі Facebook неоднозначно відреагували на публікацію Сазонова. Багато хто впевнений, що рано говорити про об’єднання націоналістичних сил. Висока ймовірність того, що вони не зможуть домовитися між собою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*