Клімкін запропонував перепоховати прах Бандери

фото: Falangeoriental.blogspot.com

В ході спілкування з журналістами міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про необхідність створення Пантеону українських Героїв. За словами Клімкіна, одним з перших рішень уряду стане перепоховання праху лідера ОУН Степана Бандери. Завдяки створенню Пантеону, з’явиться можливість вкотре продемонструвати повагу до українських героїв та сформувати адекватне сприйняття власної історії.

На думку Клімкіна, актуальність створення Пантеону продиктована тим, що сьогодні Україна відчуває величезний тиск з боку Росії. Як приклад він навів недавній інцидент, пов’язаний із псуванням могили Бандери, розташованої в Мюнхені. За словами Клімкіна, це не що інше, як чергова провокація проросійських пропагандистів. На тлі цього, створення Пантеону Героїв має забезпечити захист історичних символів та національної пам’яті.

Клімкін зазначив, що приводом для чергової провокації з боку РФ стало надання автокефалії УПЦ. У такий спосіб Росія намагається створити інформаційний шум й перемкнути увагу з історично важливої події.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*