В ЄС мають намір прийняти нові санкції проти кібератак

фото: Golos.io

Інформвидання «РБК-Україна» з посиланням на «Reuters» інформує, що вже сьогодні, в четвер, відбудеться саміт, на якому лідери Європейського Союзу мають намір звернутися з закликом про створення нових економічних обмежень проти хакерів в будь-якій з держав світу. На зустрічі буде озвучена позиція щодо необхідності узгодження нових санкцій за кібернетичні атаки до початку 2019 року. Відзначається, що з такою позицією не зовсім згодна Італія, проте інші лідери ЄС не мають наміру відходити від цієї позиції.

У проекті заяви лідерів Євросоюзу йдеться про необхідність продовжити роботу над реакціями ЄС на кібератаки та над здібностями обмежувати їх. Для цього, ЄС необхідно розробити новий перелік економічних санкцій. Переговорний процес з даних проблем повинен завершитися до закінчення законодавчих зборів Європейського Союзу.

Необхідно відзначити, що голова уряду ФРН Меркель звернулася до німецького парламенту із заявою про можливе маніпулювання на виборах до Європарламенту, які пройдуть вже наступної весни. Зазначимо, що низка держав вважають, що кібернетичні атаки та електронна війна стали невіддільною частиною військових операцій Російської Федерації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*