Біля стін Верховної Ради мітинг шахтарів та чорнобильців

фото: Angel-baby53089.livejournal.com

Сьогодні, 18 жовтня, під стінами Верховної Ради проходить черговий мітинг. На цей раз акцію протесту влаштували працівники шахти №10 «Нововолинська» з Волинської області та чорнобильці.

Шахтарі, стукаючи касками по плитах і огорожі навколо будівлі, вимагають від української влади, щоб їм нарешті виплатили заробітну плату, оскільки вони вже протягом трьох місяців не бачать своїх заслужених грошей. Працівники у безвихідному становищі, адже їм нема на що жити.

Чорнобильці, тримаючи в руках плакати, також вимагають повернення належних виплат і підвищення пенсій, адже прожити за копійки, які вони отримують від держави, в нинішній час просто неможливо.

Варто зазначити, що шахтарі та ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС не вперше пікетують біля будівлі ВР, вимагаючи погашення заборгованості та підвищення виплат.

Здається, народним депутатам зовсім немає діла до вимог народу. Раніше вони заявляли, що грошей на виплату зарплат і підвищення пенсій чорнобильцям у державному бюджеті просто немає. Нардепи, сидячи у своїх шкіряних кріслах, обговорюють зовсім інші питання, не думаючи про життя нашого простого українського населення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*