«Укроборонпром»: майбутнє – у співпраці з США

фото: stwity.com

Голова вітчизняного підприємства «Укроборонпром» Павло Букін у своєму інтерв’ю інформвиданню «Голос Америки» інформує, що делегація підприємства взяла участь у переговорному процесі зі Сполученими Штатами, в ході якого були актуалізовані питання двосторонньої співпраці в авіаційній та військово-морської галузі, а також у сфері бронетанкобудування. При цьому, сторони активно обговорювали розширення ВТС та оборонної промкооперації в таких структурах як Міноборони, Мінторговлі, а також у Державному департаменті Сполучених Штатів. Зазначається, що українська делегація запропонувала свої варіанти співпраці в кожній із зазначених галузей. Дані варіанти дозволять сторонам розвивати діалог, розбиратися в діловій культурі сторін, а також виробляти спільні проекти, результатом яких стане зміцнення ЗСУ.

Букін підкреслив, що сфери співпраці були обрані відповідно до основних потреб України в американських технологіях, а також у налагодженні промкооперації. Він зазначив, що країни співпрацюють протягом чотирьох років, що дозволяє на даний момент чітко розуміти, в якій сфері Сполучені Штати є більш розвиненими та в якій саме технічній допомозі найбільше потребує українська сторона.

При цьому, кореспондент видання підкреслив високу ціну на оборонні технології з США, проте керівник держконцерну впевнений, що в питаннях ОПК на перше місце ставиться надійність та якість техніки, після ставиться питання про своєчасного постачання, та тільки в третю чергу необхідно ставити питання про ціни. Проте Букін визнав той факт, що питання забезпечення сучасними зразками техніки тісно пов’язане з наявним бюджетом.

Водночас, в ході інтерв’ю було поставлено питання про міжнародний аудит держконцерну, метою якого може стати подальша приватизація деяких підприємств. Однак Букін наполягає, що він розраховує, що в ході аудиту зможе скластися об’єктивна картина. В цілому, аудит та корпоратизація є першим етапом на шляху до приватизації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*