Батьки першокласників: велика частина школярів досі без підручників

фото: Library.lnu.edu.ua

Інформвидання «Правда тут» повідомляє що вже другий місяць українські школярі навчаються згідно з новою програмою, на підтримку якої уряд країни виділив понад мільярда гривень. Відзначається, що дані кошти повинні були розподілити на новий освітній простір для учнів. Звичайно, поки ще рано судити про плюси нововведень, проте мінуси нової системи вже дають про себе знати.

Цього року велика частина школярів просто не встигла отримати підручники, в результаті, школярі почали навчальний рік без необхідних засобів навчання. Мама одного з першокласників повідомила, що її дитина ходить в школу вже більше ніж місяць, однак підручники йому так й не видали. В шкільній бібліотеці є посібники старого зразка, однак вони не рекомендовані до застосування.

Одночасно з цим, проблему дефіциту навчальних посібників визнає й голова Міносвіти Лілія Гриневич. Вона підкреслила, що в разі нестачі посібників, батькам рекомендують звантажувати підручники з офіційного сайту відомства. При цьому, в Міністерстві підкреслюють зручність даної системи, оскільки дітям не потрібно носити з собою підручники.

Крім цього, багато дискусій викликала тема застосування першокласниками простого олівця. Батьки підкреслюють, що писати олівцем зовсім незручно, часто важко розібрати яка буква написана, лінії слабо виражені, оскільки вони прямо залежать від натиску на олівець. Крім цього, сам стрижень часто ламається.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*