Міноборони звільняє співробітників через пожежу на Шостому арсеналі

фото: Ua.utro.news

Після пожеж та детонації боєприпасів у Ічнянському районі Чернігівщини, до дисциплінарної відповідальності було притягнуто шістдесят п’ять чоловік.

Одним з високопоставлених винуватців надзвичайної події на Шостому арсеналі виявився заступник начальника Генштабу ЗСУ. Військовослужбовець був звільнений з формулюванням «службова невідповідність».

У серії кримінальних справ по інциденту на військових складах Чернігівщини поки що відсутні обвинувачувані — за словами глави ГПУ Луценко, належить проведення ще безлічі експертиз.

Тим часом Міноборони потурбувалося про безпеку інших військових складів. Глава оборонного відомства країни Степан Полторак заявив, що на охорону арсеналів виділяється недостатньо коштів. На засіданні Комітету з питань Нацбезпеки та оборони ВР, Полторак підкреслив, що його відомству необхідно виділення 15 мільярдів гривень, в той час як на поточний момент виділено лише півмільярда гривень.

Комітет після обговорення ситуації з міністром оборони вирішив в терміновому порядку виділити 2 мільярди гривень додатково, з метою облаштування військових складів. Член парламентського комітету, який очолює фракцію «БПП» у Верховній Раді Артур Герасимов, підкреслив, що в комітеті розуміють необхідність виділення великих коштів на військові склади, в тому числі й підземні. Відповідні цифри, за заявою нардепа, були на засіданні «чітко проговорені».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*