Президент – з турботою про дітей загиблих журналістів

фото: News.pn

Сьогодні на офіційній сторінці Президента України з’явилося повідомлення про підписання Порошенком Закону, що вносить зміни до першої статті «Про оздоровлення та відпочинок дітей». Глава держави доповнив низку категорій дітей, яким потрібно приділяти особливу соціальну увагу та підтримку з боку держави.

Дана поправка забезпечуватиме дітям загиблих працівників ЗМІ державне фінансування відпочинку, а також усіх форм оздоровлення.

Можливо, цей Закон пов’язаний з нашими недавніми інцидентами, коли представники ЗМІ зазнали погроз і нападів. Наприклад, лише протягом минулого вересня зафіксовано сім нападів із застосуванням сили на журналістів. Найгірше, що з семи постраждалих шість були жінками.

Крім того, в організації “Reporters Without Borders” опублікували результати своїх досліджень щодо смертності в рядах співробітників ЗМІ (всіх країн).

Виявилося, що протягом дев’яти місяців поточного року загинуло п’ятдесят шість журналістів (при виконанні професійних обов’язків). Дослідники запевняють: порівняно з минулорічними ці показники зросли.

Така невтішна статистика може вказувати лише на те, що з кожним роком робота, пов’язана зі ЗМІ стає більш небезпечною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*