Журналісти озвучили свої претензії до Президента Порошенко

фото: Ua.news

Під будівлею Президентської Адміністрації в українській столиці приблизно сотня людей провела акцію, яка була присвячена свіжим журналістським розслідуванням. Присутні озвучили свої претензії до Президента Петра Порошенка, який ніяк не коментує резонансну інформацію по високопоставленим чиновникам.

Організаторами акції були члени редакції онлайн-видання BIHUS.info, яка водночас відзначила річницю початку своєї діяльності — сайту виконалося п’ять років.

Учасники акції разом з журналістами оцінили інтерв’ю Сергія Семочка, скандального екс-службовця СБУ та заступника шефа Служби зовнішньої розвідки. На відео Семочко намагався спростувати звинувачення, висунуті проти нього в рамках журналістського розслідування. Перегляд інтерв’ю супроводжувався коментарями головного редактора BIHUS.info Дениса Бігуса, який пояснював присутнім неточності у відповідях колишнього спецслужбовця.

Нагадаємо, що Сергій Семочко став фігурантом низки розслідувань після того, як у нього та його рідних виявилося житлове майно на суму, яка перевищує 200 млн гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*