РФ зриває морські навчання України і НАТО

фото: skeptic.com.ua

Голова Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров прокоментував заплановані спільні навчання ВМС України та НАТО в Азовській акваторії.

За словами голови зовнішньополітичного відомства Росії, Київ не може організовувати навчання з Альянсом в Азовському морі, тому це вимагає узгодження між українською та російською сторонами.

Також глава МЗС РФ витлумачив дії Альянсу біля російських кордонів як «провокаційні». Він нагадав про накопичення озброєнь країн НАТО біля кордонів з Росією, не забувши й про проведені навчання Альянсу спільно з Грузією та Україною. Окремо Лавров згадав Польщу, заявивши, що запрошення Варшави розмістити на своїй території дивізію американських Збройних Сил грубо порушує домовленості між НАТО та РФ.

Нагадаємо, що раніше в Сполучених Штатах серед військовослужбовців було проведене соцопитування. Майже половина опитаних американських військових очікують великого військового конфлікту. Найнебезпечнішими супротивниками солдати та офіцери США вважають Китайську Народну Республіку та Росію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*