Підручники з історії України перепишуть в черговий раз

фото: naspravdi.info

У Міністерстві освіти України заявили, що теперішні програми з історії України для учнів 5-9 та 10-11 класів потребують перероблення. Перш за все, це пов’язано з тим, що важливі події в державі відбуваються вкрай динамічно, тому підручники потребують оновлення. Обговорювати зміст майбутніх підручників з історії планують публічно, дозволяючи українцям самим визначити, що повинні вивчати школярі.

До процесу перепису підручників планують залучити 25 фахівців. Серед них будуть як шкільні вчителі, так і професори, кандидати наук з історії України. До реалізації проекту по розробці нових підручників також будуть залучені представники Інституту Національної Пам’яті.

Міністерство освіти не розголошує подробиць того, що саме збираються змінити в підручниках з історії України. В якості одного з можливих варіантів розглядають внесення нових жіночих образів. Розмови про гендерний дисбаланс в підручниках з історії почалися влітку поточного року. Зокрема, Міністерство освіти прийшло до висновку, що чоловічих образів в українській історії в десятки разів більше. Співвідношення виглядає наступним чином: 91% – чоловіки, 9% – жінки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*