Поліція викрила зловмисників, які продавали персональні дані громадян

фото: Digital.report

У столиці співробітниками кіберполіції були виявлені троє українців, які продавали персональні дані українських громадян. Відзначається, що злочинці опублікували дані про свої послуги в закритому Telegram-каналі. Вони пропонували перевірку громадян в базах вітчизняних банків, а також могли надати відомості про кредити українців.

Персональні дані громадян злочинці могли отримати за допомогою кредитних спілок та ДФС. Відзначається, що доступ до даних структур забезпечували самі співробітники, які були частиною злочинної групи.

Правоохоронці повідомили про низку випадків продажу особистих даних українців, які містили паспортні дані, номери телефонів, відомості про банківський рахунок та власність. Співробітники поліції обшукали житлоплощу злочинців. В ході обшуків були виявлені та конфісковані комп’ютери, телефони, банківські картки та кілька флешок, на яких зберігалися особисті дані деяких громадян. Все конфісковане майно було направлено на подальшу експертизу.

Водночас, правоохоронці порушили кримінальну справу, відповідно до частини 2 статті 361 КК України. На даний момент слідчі дії тривають.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*