Мінсоцполітики ввело новий спосіб контролю за незаконним отриманням субсидій

фото: Biznews.com.ua

18 жовтня відбувся брифінг, присвячений питанням соціальної політики, в тому числі, проблемі незаконного отримання субсидій. Як головний спікер виступав Віталій Музиченко, який представляє Мінсоцполітики. Він заявив, що відтепер в Україні діє «гаряча телефонна лінія», куди можна зателефонувати й повідомити про надання незаконної державної допомоги.

За словами Музиченко, на даний момент система контролю за використанням бюджетних коштів працює не ефективно. У зв’язку з цим виникають випадки, коли один громадянин отримує кілька субсидій, або одержувачем є мер. Згідно з результатами опитування, близько 70% респондентів негативно ставляться до незаконної соціальної допомоги. На тлі цього, Мінсоцполітики готове надати населенню можливість взяти під свій контроль законність отримання субсидій та інших різновидів державної допомоги.

Музиченко зазначив, що в разі виявлення фактів незаконного отримання субсидій іншими громадянами, людина може зателефонувати на гарячу лінію й повідомити про порушення. Чиновник підкреслив, що подібна практика давно використовується в країнах ЄС й встигла продемонструвати свою ефективність.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*