Нардеп: для реабілітації ветеранів АТО потрібен комплексний підхід

фото: Volyn.com.ua

Один з нардепів та голова комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук пише, що для того, щоб знизити рівень суїцидів, зловживання спиртних напоїв та наркотичних речовин серед бійців АТО необхідно розробити комплекс заходів, оскільки лише медицина не зможе вплинути на чинну ситуацію.

Вона вважає, що процес реабілітації бійців та ВПО в першу чергу повинен носити соціальний, а не медичний характер. Вона впевнена, що від медицини не буде користі, коли українські бійці проливали кров та бачили, як вбивають їх товаришів за волю та правду, проте, коли вони повертаються з фронту, вони бачать, що насправді ніякої правди та волі в державі немає. Вони зіштовхуються з тим, що Революцію Гідності використали як інструмент для того, щоб негідники змогли обійняти власні посади. Звісно, що вони завдаються питання про те, за що вони воювали та за що гинули їх товариші.

Депутат підкреслює, що лікування та санаторій можуть вплинути лише на фізичний стан бійців, в той час як психологічний стан вони вилікувати не здатні. Вона пише, що після повернення з фронту, бійці вимушені зіткнутися з тим, що вони будуть отримувати досить малу зарплатню, а їх батьки повинні жити на мізерну пенсію, в той час як держслужбовці лише багатішають коштом тих, хто загинув в АТО. Через ці події бійці відчувають себе ошуканими..

Богомолець стверджує, що для того, щоб бійці пройшли реабілітацію в першу чергу необхідно розв’язувати всі проблеми в економічній та політичній сферах держави. Таке завдання стоїть не лише перед політиками, але й перед усім суспільством. Колишні бійці повинні бачити, що вони воювали не дарма, що в країні ситуація дійсно змінюється у кращому напрямку. Ветерани повинні знати, що у влади є чітка стратегія вирішення конфлікту на Сході країни. Саме над цим й потрібно зараз працювати.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*