У Туреччині скасовують «все включено»

фото: olahraga.akurat.co

Ось вже протягом декількох років в Туреччині звучить пропозиція прибрати систему «все включено» з усіх турецьких курортів. Це аргументовано тим, що відпочивальники перестали виходити та витрачати гроші за межами готелів, їздити на екскурсії, оскільки воліють до класичного відпочинку – пляж, сонце, пісок, море.

Міністр культури та туризму Туреччини сказав, що формат «все включено» придуманий саме турецькими готельєрами. Але їм недавно було запропоновано поступово відходити від даної тенденції. Зрозуміло, що відразу скасувати цю систему не вийде тому, що потрібно розробити інші формати відпочинку, на реалізацію яких потрібен час. У зв’язку з цим систему «все включено» прибирати будуть поступово.

Зараз на світових курортах черговий «оксамитовий» сезон, і більшість українських туристів зіткнулося з проблемою величезних рейсових затримок в місцевих аеропортах при вильоті в різні країни, включаючи та Туреччину. Це відбувається внаслідок величезних пасажиропотоків, з якими авіакомпаніям дуже складно впоратися.

Але тепер, при можливому скасуванні “All inclusive”, потік туристів зменшиться, і комфортний переліт буде забезпечений, як і раніше.

Приємного Вам відпочинку!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*