Чи потрібні Україні списані кораблі США

фото: Commons.m.wikimedia.org

У соцмережах українські користувачі піддали критиці анонс новини про передачу Україні фрегатів ВМС США, які, за словами експертів, морально та технічно застаріли.

Мова йде про Oliver Hazard Perry — типі фрегатів, який сходив з американських корабелень у період з 1975 по 2004 роки. Згідно з опублікованою в мас-медіа інформації, Вашингтон збирається передати ВМСУ найбільш застарілі модифікації, які не пройшли необхідний для сьогоднішніх умов модифікаційний процес.

Українські коментатори новини у переважній більшості жартували, що нашій державі продають «металолом», та скептично віднеслися до вигоди цієї вірогідної угоди, висловлюючи побоювання, що американські «старі консерви» будуть продані за ціною нових. Низка коментаторів скептично віднеслися до реакції українських чиновників, які можуть планувати «відкат» з цієї угоди.

Останній Oliver Hazard Perry був виключений з ВМФ США у 2015 році.

Нагадаємо, що у вересні цього року американська сторона передала Україні два раніше списаних катери для патрулювання, які належали до класу Island. У Балтиморі (штат Меріленд) на урочистій церемонії передачі був присутній Президент Петро Порошенко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*