Лідери Євросоюзу покарають санкціями винних в кібератаках

фото: Surfingbird.com

На саміті представників країн-членів Європейського Союзу закликали посилити боротьбу зі злочинністю в Інтернет-сфері та вжити заходів, які б обмежували можливості організації та проведення кібератак.

У підсумковому документі підкреслюється, що необхідно продовжувати роботу над належним реагуванням на кібератаки, та їх запобіганням шляхом розроблених обмежувальних заходів Євросоюзу.

Всі пропозиції, як заявили лідери Євросоюзу, повинні бути прийняті до закінчення поточної каденції Європейського парламенту. У контексті майбутніх виборів до Європарламенту, запланованих на майбутній рік, демократичні механізми ЄС, підкреслюється в документі-резолюції, потребують захисту.

Серед держав, які підтримали введення і розширення санкцій за кібератаки — Сполучене Королівство, Фінляндія, Голландія, Румунія, та дві балтійські країни – Естонія та Литва.

Проти нового режиму санкції виступив лише один член ЄС – Італія. Ця країна вплинула на формулювання в резолюційних документах, значно пом’якшивши їх.

Нагадаємо, що раніше у Словаччині заявили про масштабну кібератаку, від якої постраждав МЗС цієї країни. Голова словацького уряду Петер Пеллегріні назвав кібератаку дуже «витонченою», а виконавців — складною за своїм складом та інтернаціональною «організацією шпигунів».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*