Декомунізація: у Києві перейменували ще одну вулицю

фото: Glavred.info

Після 2014 року в Україні активно декомунізують й десоветізують все, що хоч якось нагадує про ті часи, коли існував Радянський Союз. З деякими перейменуваннями люди беззастережно погоджуються, а деякі підпадають під жорстку критику, але, як правило, урядовці не дуже прислухаються до думки місцевих жителів і роблять усе так, як їм хочеться.

У Києві протягом трьох – чотирьох років активно зносили пам’ятники, перейменовували проспекти, площі та вулиці, а зараз справа дійшла і до маршала Жукова. Кияни близько двох років боролися за те, щоб зберегти історичну пам’ять і не перейменовувати вулицю, названу на честь Героя СРСР, проте завершилася ця боротьба тріумфом активних прихильників декомунізації.

Тепер вулиця маршала Жукова в Києві перейменована на вулицю Кубанської України.

З’явилася вона ще в 60-х роках між вулицями Кіото та Космонавта Волкова. Спочатку вона була названа Поліграфічною, але вже в 74-му її вирішили перейменувати на честь маршала Радянської Армії Георгія Жукова.

Однак на цьому київська влада не збираються зупинятися і тепер у планах перейменувати також Повітрофлотський проспект на честь російського опозиційного діяча Бориса Нємцова, пояснюючи таку ініціативу тим, що по цій вулиці розташоване російське посольство.
Складається враження, що у нас в країні немає боргів, кредитів, пенсіонерів, інвалідів, а є тільки вулиці, які терміново потрібно перейменувати, видаючи це за реальне розв’язання проблем.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*