Олександр Турчинов: резолюція Держдуми – свідчення агресії, відсутності адекватності та боягузтва

фото: Apostrophe.ua

В Україні постанову російського парламенту «Про загострення ситуації в Україні» піддали розгромній критиці.

Олександр Турчинов, який обіймає посаду секретаря Ради нацбезпеки та оборони, назвав резолюцію Держдуми свідченням агресії, відсутності адекватності, та боягузтва з боку російських еліт. Про це повідомили у прес-службі РНБО.

Турчинов спростував будь-яке «загострення» в Україні, зазначивши у свою чергу, що єдине «загострення» є лише у головах керівництва РФ.

Голова зовнішньополітичного відомства України Павло Клімкін також їдко прокоментував заяву, яка пролунала з боку Державної Думи Росії. Він вважає резолюцію російського парламенту «пропагандою» та відмовився коментувати документ російських парламентарів в офіційному форматі. Клімкін іронічно додав, що якби інопланетяни почали своє знайомство з реаліями Землі, прочитавши заяву Держдуми, то вони вирішили б, що Україна захопила частину РФ, а не навпаки. Москва живу у паралельному світі, резюмував міністр.

У четвер 18 жовтня російські парламентарії прийняли документ «Про загострення ситуації в Україні». В ньому Держдума звинувачує Київ у порушенні «Мінських угод» та практиці терористичних методів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*