На Полтавщині журналіста облили нечистотами

фото: Hromadske.ua

Під час проведення виїзної сесії Полтавської обласної ради в населеному пункті Шишаки на журналіста Дмитра Гнапа, що стояв під місцем проведення засідання, невідомий вилив відро з нечистотами.

Цю інформацію підтвердив й сам потерпілий, написавши, що депутати облради під час інциденту «забарикадувалися» для проведення сесії.

За інформацією журналіста та громадського активіста Дмитра Гнапа, зараз облрада Полтавщини вирішує долю п’яти газових родовищ регіону. Як стверджує Гнап, обласні депутати можуть довірити розробку родовищ так званим «фірмам-прокладкам» (підставним організаціям, які реєструються для приховування фактичної зацікавленої особи або групи осіб).

Колега Гнапа Христина Бердинських на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook звинуватила в причетності до нападу Сергія Чередніченко, члена Соцпартії, який, за її словами, відкрито хвалився своїми «хлопцями», що облили журналіста фекальними масами.

Аналогічний випадок стався кількома днями раніше під будівлею Уряду: в столиці два правопорушники підскочили до нардепів ВР Олександра Сугонятко та Сергія Капліна, та облили парламентаріїв «речовиною, що має неприємний запах». Зловмисники були затримані співробітниками Нацполіції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*