Секретар РНБО буде судитися зі ЗМІ

фото: cms.newsbot.press

Олександр Турчинов, який обіймає посаду секретаря Ради з нацбезпеки та оборони, прийняв рішення звернутися до суду через матеріали двох журналістських розслідувань.

Відповідачем виступить команда журналістів з Інтернет-видання Bihus.Info. За матеріалами розслідування співробітників видання у 2017 році з’явився сюжет, у якому стверджується, що за попередні два роки Україна втратила значні надходження від податків у сфері азартної індустрії: де-юре казино, лотереї та букмекерські контори знаходяться поза рамками Закону.

Журналісти вказали на зв’язок монополіста лотерейного бізнесу, компанії «Українська національна лотерея» з Олександром Турчиновим, зазначивши, що проти інших лотерейних компаній РНБО пустила в дію санкції.

Після телеефіру з цими твердженнями Турчинов подав позов з вимогою спростування, який був задоволений судом, проте судове рішення не набрало чинності через апеляцію.

Другий позов Турчинова стосується виходу сюжету від журналістів Bihus.Info в тому ж 2017-го році, в якому стверджується зв’язок між серією пунктів обмінів валюти «Абсолют Фінанс», та особами, які наближені до секретаря РНБО та нардепа Руслана Лук’янчука. Відзначається, що компанія «Абсолют Фінанс» зуміла піти від податків.

Уродженець Дніпра Олександр Турчинов займає пост секретаря РНБО з грудня 2014 року. Раніше він виконував обов’язки голови держави (до обрання Петра Порошенка), змінивши на цій посаді втіклого Януковича.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*